עסקים וסטארט-אפ

האקת-הון ביטוח ופנסיה של רשות שוק ההון והבורסה ייערך בשבוע הבא (6-7.11)

עשרות צוותים יציעו בשבוע הבא פתרונות טכנולוגיים פורצי דרך בסוגיות ביטוח ופנסיה בהאקת-הון של רשות שוק ההון והבורסה לניירות ערך

בין הנרשמים דוקטורנטים למדעי המחשב, בוגרי 8200, חברות סטארט-אפ, מהנדסי אווירונאוטיקה וחלל וחברות גדולות בשוק.

​הממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון, דורית סלינגר ומנכ"ל הבורסה לניירות ערך בתל אביב, איתי בן זאב, יפתחו בשבוע הבא את ההאקת-הון הראשון ביוזמת רגולטור בישראל, במתחם הכנסים של הבורסה. ההאקת-הון, שיתקיים בתאריכים 6 ו- 7 בנובמבר 2017, יקדם חדשנות טכנולוגית ויאפשר לקדם פתרונות לאתגרים טכנולוגיים מורכבים של עולם הביטוח והחיסכון.

משתתפי ההאקת-הון יתמודדו עם אתגרים מגוונים, שחלקם הוגדרו על ידי תעשיית הביטוח והחיסכון הפנסיוני. למשל, פרסונליזציה של מוצרי ביטוח וחיסכון, איתור שגיאות בזמן אמת בחיסכון הפנסיוני, הקלה על תהליכי הצטרפות, הגברת המעורבות של הצרכן בתיק החיסכון ועוד. יישום הפתרונות יתרום למיצוי זכויותיהם של מבוטחים וחוסכים.

בין כ- 200 הנרשמים לאירוע, דוקטורנטים למדעי המחשב, בוגרי 8200, חברות סטארט-אפ, מהנדסי אווירונאוטיקה וחלל וחברות גדולות בשוק. הצוותים ילוו בזמן האירוע ולאחריו בעשרות מנטורים מקצועיים מרשות שוק ההון, הבורסה לניירות ערך, גופים מוסדיים, קרנות השקעה ומעולם הייעוץ, משקיעי הון ונציגי חברות טכנולוגיות מהמובילות בשוק.

הממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון, דורית סלינגר: "רשות שוק ההון יזמה את ההאקת-הון על מנת להפגיש את עולם ההיי-טק והטכנולוגיה עם תחומי הביטוח והחיסכון, במטרה לעודד ולהגביר את החדשנות בקרוב החברות ולשפר את השירות לציבור. אנו תקווה כי ההאקת-הון יהיה הצעד הראשון למימוש מטרה חשובה זו".

מנכ"ל הבורסה לניירות ערך, איתי בן זאב: "אנו שמחים על שיתוף הפעולה עם רשות שוק ההון בקיום ההאקת-הון הראשון מסוגו בישראל ומאמינים כי הרעיונות והפתרונות החדשניים שייוולדו במסגרתו, יביאו לשינוי אמיתי להגברת הנגישות של הידע והכלים הפיננסיים לטובת ציבור החוסכים והמבוטחים בישראל".

מעל 1,100 עוקבים בערוץ טלגרם: בואו להיות חברים שלנו. חפשו 'פרוטוקול' או היכנסו t.me/protocolil


תגיות

מערכת האתר

פרוטוקול מגזין עסקים הוא פורטל חדשות כלכלה, שוק ההון, נדל"ן, דין ומשפט, כסף, ביטוח, צרכנות פיננסית, עסקים ויזמות, סטארטאפ, אנרגיה, שיווק, טכנולוגיה ועוד.

כתבות נוספות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
Close