טכנולוגיה ודיגיטל

המספר הנוסף – קבלו מספר נייד נוסף על אותו מכשיר

כמה פעמים נתקלתם במקרים שאתם פשוט צריכים מספר טלפון נוסף? מוכרים את הרכב – מפרסמים מודעה – ממשיכים לקבל טלפונים הרבה אחרי שהרכב נמכר? משכירים דירה? מחפשים דייט אבל לא רוצים לחשוף את מספר הטלפון שלכם?

מה אם אתם פשוט רוצים להחליף מספר?

עד היום היו קיימים פתרונות שונים כגון מכשירים עם סים כפול, חברות שנתנו יישומים מבוססי פרוטוקול אינטרנט כגון Hushed Burner או Google Voice שאפשרו לקבל מספר נוסף דרך יישומון באיכות של שיחת Skype – או פשוט להסתובב עם שני מכשירי טלפון.

ישנו יישומון בשם, ״המספר הנוסף״ אשר זמין להורדה גם לאנדרואיד וגם לאייפון – מאפשר קבלה של מספר טלפון נייד נוסף על גבי הסים הקיים – ללא תלות במפעיל בו המנוי נמצא. היישומון משתמש בדקות השיחה של המשתמש – בחיוג רגיל. אם מדובר על מנוי בתוכנית unlimited – אז למעשה אין עלות נוספת לדקות השיחה שממילא המנוי משלם.

״המספר הנוסף״ מאפשר קבלת מספר טלפון אמיתי נוסף מיד עם הורדת היישום ורישום על ידי הודעת SMS למספר האמיתי שלנו שעליו אנו מפעילים את היישום. מאותו רגע ניתן להוציא או לקבל שיחות – לשלוח או לקבל הודעות טקסט – והכל ממספר אחר השונה מהמספר שלנו.

״המספר הנוסף״ מאפשר 60 דקות בחודש או 60 הודעות טקסט – ללא עלות נוספת מעבר לתוכנית של המנוי אצל המפעיל.

מתאים לכל פעולה

כך תוכלו לקבל מספר טלפון שיכול לשמש אותנו לכל פעולה זמנית: דייט לא מוצלח, מכירת רכב, השכרת דירה, התנהלות מול ספקי שרות, רישום לחדר בריחה – או אפילו רישום למועדון לקוחות שלא בטוח שנרצה להיות חברים בו לנצח. לא היינו צריכים לקום מהכסא, לגשת לדוכן לקנות סים ובטח שלא להחזיק מכשיר טלפון נייד נוסף. הכל פשוט על ידי הורדת היישום.

במידה ורוצים להחליף את מספר הטלפון באחר? תוכלו להשתמש בשרותי פרמיום ולרכוש מספר טלפון אחר – לאחר מכן, המספר יוחלף ויהיה לכם מספר חדש. החיסרון היחיד הוא שלא ניתן לבחור את המספר החדש בעצמכם אלא הוא נבחר מתוך מאגר המספרים הפנויים.

במידה ויש לכם טלפון נוסף עם סים שאנו מחזיקים אבל לא משתמשים בו ביום יום, ניתן לנייד אותו ולהפוך אותו בעצם למספר הנוסף שלכם. אם אתם משתמשים פחות מ-60 דקות או 60 הודעות בחודש – אז אפילו לא תצטרכו להוסיף תשלום וחסכתם את הכסף ששילמתם למפעיל בו היה הסים – וכך מצאתם מקום להחנות בו את המספר ולשמור עליו ללא עלות נוספת.

ללא צורך להתנייד

הבחירה במספר הנוסף מאפשרת לכם להישאר במפעיל הקיים שלנו ללא צורך להתנייד או לעבור תוכניות. יש עוד מספר טלפון נייד שיכול לשמש הן לצרכים הפרטיים והן לעסקיים. איכות השיחה זהה לאיכות במפעיל בו אתם נמצאים ולכן אם אתם מרוצים אין סיבה לעבור מפעיל בשביל לקבל עוד מספר.

ניתן גם לקבל שרות של הקלטת כל השיחות היוצאות והנכנסות כך שהן נשלחות למייל. אפשר גם לעשות עקוב אחרי למספר אחר בשתי לחיצות כפתור. אפשר להיות ״לא זמינים״ כאשר לא תרצו שיתקשרו אליכם.

המספר הנוסף הינו מספר חסוי טוב מאחר שהוא מספר אמיתי שמוצג לנמען אליו אתם מתקשרים – אבל הוא לא משוייך אליכם ואינו רשום על שמנו – אלא זה מספר שקיבלתם בהשאלה לכל משך השימוש. כדי לשמור עליו צריך לעשות שיחה או לשלוח הודעה פעם בחודשיים – והוא ימשיך להיות שלכם.

החלפתם מכשיר? תישארו עם אותו מספר

במידה ומחליפים מכשיר נייד – צריך להוריד את היישום ולבצע רישום מחדש – ואותו מספר נוסף ימשיך ללוות אתכם גם במכשיר החדש.

המספר הנוסף כן דורש שיהיה לנו קישור אינטרנט בזמן הקמת שיחה יוצאת או נכנסת – אבל אינו מבצע את השיחה על קישור האינטרנט – אלא דרך החיוג הרגיל. זה אומר שמי שיש לו סים כשר, לא יוכל להשתמש ביישומון.

אז לכל מי שרוצה לשמור על מספר הטלפון הנייד שלו פרטי ולקבל מספר אחר לשימוש זמני או קבוע – המספר הנוסף נמצא במרחק הורדת יישום.

הורדת היישום:

בעלי מכשירי אנדרואיד

בעלי מכשיר אייפון/iOS

מעל 1,400 עוקבים בערוץ טלגרם: בואו להיות חברים שלנו. חפשו 'פרוטוקול' או היכנסו t.me/protocolil


תגיות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
Close