צרכנות

תכנית נטו משפחה: שר האוצר חתם על צו לביטול מס הקניה על טלפונים סלולריים

תכנית נטו משפחה: שר האוצר חתם על צו לביטול מס הקניה על טלפונים סלולריים

שר האוצר, משה כחלון, חתם היום על צו לביטול מס הקניה על טלפונים סלולריים, ‏כחלק מתוכנית "נטו משפחה" של משרד האוצר. באמצעות הפחתת המסים על בגדי תינוקות, הנעלה ומכשירי סלולר בעלות של מאות מיליוני שקלים, מפחיתה תוכנית "נטו משפחה" את יוקר המחיה ומגדילה את ההכנסה הפנויה באלפי שקלים בשנה.

הצו שעליו חתם שר האוצר משה כחלון כולל ביטול מס הקניה על טלפונים סלולריים, מצברים חשמליים לטלפונים סלולריים (סוללה) וכן כרטיסים חכמים (כרטיס SIM). הפסד ההכנסות למדינה מהמהלך מוערך ב- 450 מיליון ₪ לשנה. ביטול המס יכנס לתוקף עם פרסום הצו ברשומות.

שר האוצר משה כחלון: "במסגרת תוכנית "נטו משפחה", חתמתי על צו שמוריד את מחירי מוצרי הסלולר בעשרות אחוזים. זו בשורה לצרכנים ולמשפחות. כולנו יודעים מה הם המחירים האמיתיים של המוצרים האלו בחו"ל ולא נשלים עם המחירים הגבוהים שגובים כאן. במקום שבו ניתן להפחית מסים מבלי לפגוע בתעשייה המקומית – נעשה זאת, במטרה להוזיל את המחירים לצרכנים ולהקל על משפחות עובדות."

מעל 1,100 עוקבים בערוץ טלגרם: בואו להיות חברים שלנו. חפשו 'פרוטוקול' או היכנסו t.me/protocolil


תגיות

מערכת האתר

פרוטוקול מגזין עסקים הוא פורטל חדשות כלכלה, שוק ההון, נדל"ן, דין ומשפט, כסף, ביטוח, צרכנות פיננסית, עסקים ויזמות, סטארטאפ, אנרגיה, שיווק, טכנולוגיה ועוד.

כתבות נוספות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
Close