אודות

פרוטוקול הינו מגזין עסקים ישראלי המספק חדשות וכותרות במגוון תחומים בעולם העסקים והפיננסים. מגזין העסקים כולל סקירות, הודעות, תחקירים, מחקרים, כתבות ועוד.

המגזין הוקם בשנת 2016 על מנת לספק לציבור הרחב חדשות, עיתונות איכותית והודעות שמעניינות אותנו בחיי היום יום. החזון שלנו הוא להיות גוף תקשורת מוביל בעולם העסקים בישראל וזאת על ידי מתן מידע וכלים שונים לשימוש הציבור הרחב בישראל.

המגזין שלנו מתעדכן בכל יום ובכל שעה (למעט יום שבת) וזאת על מנת לספק לכל מי שמעוניין את המידע המהיר והאיכותי ביותר. עם הזמן, המגזין הופך להיות ייחודי יותר ויוקרתי וזאת על ידי שינויים שונים במהות. חשוב לציין כי, פרוטוקול הוא גוף תקשורת עצמאי וייחודי בכדי לתת לציבור את המידע המהימן ביותר. המגזין מונגש לציבור באמצעות אתר האינטרנט שלנו, באמצעות האימייל, באמצעות הערוצים שלנו ברשתות חברתיות שונות ובאמצעים נוספים.

באתר תוכלו למצוא מידע וחדשות עסקים מכל העולם ומכל התחומים אשר יפורטו בהמשך. האתר מחולק לפי מדורים שונים: כלכלה, צרכנות, כסף, שוק ההון והשקעות, ביטוח, צרכנות פיננסית, טכנולוגיה, תקשורת, עסקים, סטארטאפ, נדל"ן, דין ומשפט, קריירה ועוד.

אנחנו מקווים שמגזין פרוטוקול יעזור לכם למצוא את כל מה שאתם רוצים לדעת בכל נושא בעולם הכלכלה והעסקים, וזאת כדי שנוכל כולנו להיות מעודכנים תמיד. כי ידע זה כוח רב עוצמה.

המגזין שלנו גדל מדי פעם וצוות עורכי המגזין, וכתבים באתר מתעדכן מעת לעת דרך עמוד הכתבים ועורכי התוכן.

כמובן, אנו מציעים שירותים שונים עבור עסקים ומפרסמים וניתן לקרוא מידע נוסף בעמוד השירותים שלנו, שם ניתן גם ליצור עמנו קשר וכן להשאיר טלפון על מנת שנציג יצור עמכם קשר.

אם הינכם מעוניינים לשלוח לנו ידיעות, מידע בעל ערך חדשותי או אירוע כלשהו, אתם מוזמנים לעשות זאת דרך המייל האדום של פרוטוקול. אם אתם חברת יחסי ציבור, ארגון או עסק, אתם יכולים לשלוח לנו הודעות וחדשות גם דרך המייל שלנו: newsroom@protocol.co.il או דרך עמוד כתיבת הכתבה.

אם הינכם מעוניינים ליצור עמנו קשר בנושאים נוספים, הערה, בקשה או כל נושא אחר שלא מופיע לעיל, אתם יכולים לעשות זאת דרך עמוד צור קשר עמנו, אנחנו נשתדל לענות בהקדם האפשרי. משרדינו ממוקם ברחוב הפלמ"ח 3 אשקלון, מיקוד 7860201. טלפון לעניין פרסום באתר: 055-7254112 או שליחת וואסטאפ.

רשתות חברתיות

פרוטוקול מזמין אתכם להצטרף לרשתות החברתיות שלנו, שם תוכלו גם להתעדכן בחדשות ובתוכן מעניין של המגזין שלנו.

צוות פרוטוקול מאחלים לכם גלישה מהנה!

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
Close