עסקים סטארטאפ ויזמות

Monday.com הישראלית מגייסת 50 מיליון דולר בסבב גיוס שלישי

חברת הסטארטאפ הישראל, Monday.com (לשעבר dapulse), המפתחת מערכת לניהול פרוייקטים ותקשורת בעסקים ובארגונים הודיעה על סבב גיוס שלישי.

החברה הודיעה על השלמת סבב גיוס הון C של 50 מיליון דולר ובסך הכל הגיוסים של החברה עומדים נכון להיום על 84.1 מיליון דולר. בסבב גיוס ההון הובילה קרן Stripes Group וזאת לצד המשקיעים הקיימים בחברה Insight Venture Partnersו-Entrée Capital.

החברה ציינה כי ההשקעה תתמוך באסטרטגיית הצמיחה של החברה וזאת על ידי התרחבות לשווקים חדשים, שיפור המוצר במטרה להפוך אותו להיות הכלי הבלעדי בתוך ארגונים וכדי לתמוך בגיוס של משאבי אנוש.

המוצר שהחברה פיתחה עוזר ללקוחות ליצור מקום אחד שבו מנוהלים כל הפרוייקטים לעניין היבטי העבודה שלהם, החל משלב התכנון האסטרטגיה שנתי ועד לניהול המשימות השוטפות, ניהול לקוחות ותפעול משרדי. וזאת על ידי מתן שקיפות ארגונית.

השנה האחרונה, Monday.com צמחה בצורה משמעותית כאשר חלה עלייה ב-300% בהכנסותיה עד לעשרות מיליוני דולרים ובכך היא הפכה להיות אחת חברות ה-SAAS עם שיעור הצמיחה הגבוהים ביותר.

כמו כן, שילשה החברה בשנה האחרונה את מספר לקוחותיה למעל 35,000 ואת עובדיה ל-130. בין הלקוחות המשלמים של החברה אפשר למנות את קבוצת קרלסברג, ערוץ דיסקברי, מקדונלד'ס, Uber, ו-WeWork.

במקביל להכרזה על סבב הגיוס החדש, monday.com מודיעה על קבלת קו אשראי אסטרטגי בהיקף של עשרות מיליוני דולרים מלאומיטק )זרוע ההשקעות של בנק לאומי(. קו האשראי יאפשר לחברה להמשיך בצמיחה המטאורית שלה ללא דילול מבנה הבעלות של החברה, דבר המיטיב עם עובדי החברה ומחזיקי המניות בה.

רועי מן מנכ״ל החברה טוען שלחדשנות מוצרית ועיצובית יש חלק מכריע בהצלחת המוצר "אנחנו מאמינים שאנשים צריכים לאהוב את המוצרים בהם הם משתמשים בעבודה, באותה המידה בה אוהבים את האייפון שלהם, את פייסבוק או את אינסטגרם. סך הכל הם מעבירים מולם את רוב היום שלהם. הצוותים שמשתמשים ב-monday.com – משנים באופן מהותי את האופן בו הם עובדים ביחד כצוות. אין דבר שאנחנו יותר אוהבים לשמוע מאשר את הלקוחות שלנו מספרים איך בעקבות השימוש בתוכנה הם עובדים בצורה יותר יעילה, מאורגנת ונעימה ופשוט מצליחים לעשות יותר ביחד״ מן מוסיף. "אנחנו שמחים לצרף את ״Stripes Group" לצוות שלנו, ומאמינים שנוכל לעשות דברים גדולים ביחד".

בואו להיות חברים שלנו בערוץ הטלגרם - t.me/protocolil


תגיות

מערכת האתר

פרוטוקול מגזין עסקים הוא פורטל חדשות כלכלה, שוק ההון, נדל"ן, דין ומשפט, כסף, ביטוח, צרכנות פיננסית, עסקים ויזמות, סטארטאפ, אנרגיה, שיווק, טכנולוגיה ועוד. יש לכם מידע חשוב לספר לנו? כתבו לנו דרך המייל האדום.

כתבות נוספות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
Close