עסקים סטארטאפ ויזמות

OwnBackup מגייסת 15.5 מ' דולר להגנת הנתונים בענן

חברת הסטארטאפ הישראלית, OwnBackup, הודיעה על סבב גיוס הון נוסף של 15 מיליון דולר בהובלת המשקיעה החדשה Vertex Ventures והמשקיעה הקיימת Insight Venture Partners. המשקיעות הקיימות Innovation Endeavors, Oryzn Capital ו-Salesforce Ventures השתתפו גם כן בסבב.

מאז סבב גיוס הון הקודם ביולי 2017, כזכור, אז גייסה החברה 7.5 מיליון דולר, החברה הרחיבה את טווח הגעת השוק שלה, המשיכה את החדשנות הטכנולוגית, העמיקה השקעות בקהילת ה-Salesforce וחתמה על שותפויות אסטרטגיות עם Sage ו-Veeva. חברת OwnBackup, מספקת פתרונות למאות חברות בינוניות וארגונים גדולים בכל ענף, עוזרת ללקוחות להגן על נתונים קריטיים בענן, מונעת השחתת נתונים, מבטיחה המשכיות עסקית, מצמצמת שיבושים תפעוליים ועומדת בדרישות ציות.

OwnBackup הודיעה כי ההשקעה תשמש אותה להאצת הצמיחה הגלובלית שלה. הכסף יממן המשך פיתוח מוצרים ויתמוך בגיוס אגרסיבי כדי להכפיל את הצוות שלה בארצות הברית ובישראל לפני סוף השנה.

"הצמיחה המרשימה של OwnBackup בשנה האחרונה מראה שהחברה מוכנה לשלוט בענף המתפתח של הגנת נתוני תוכנה / תשתיות כשירות כשיותר חברות מבינות את הצורך לאבטח טוב יותר נתוני יישומים קריטיים בענן ולציית לדרישות רגולציה כמו GDPR ו-HIPAA". אמר אביעד אריאל, שותף כללי ב-Vertex Ventures, אשר יצטרף אל ניקולס וויטנבורן מ-Insight Venture Partners וזיו קופ מ-Innovation Endeavors במועצת המנהלים של OwnBackup.

"חברות מניחות לעתים קרובות שספקי התוכנה / תשתיות כשירות הם האחראים לנתונים, אבל החברות בעלות הנתונים עדיין אחראיות כשהנתונים נפגעים כתוצאה מתאונה, פעילות זדונית, תכנות גרוע או אינטגרציה חלשה. בתמיכת המשקיעים שלנו נמשיך לספק את השקט הנפשי האולטימטיבי באבטחה בלתי תלויה של נתונים — ונבטיח שהחברות יקבלו את אותה הגנה על נתונים בסביבות הענן שלהן כמו על היישומים שבאתר הפיזי", הוסיף מנכ”ל OwnBackup סם גוטמן. "אנחנו מצפים להתבסס על הצלחותינו עד היום כשנשתמש במימון האחרון כדי לפרוץ דרכים חדשות בתחום הגנת הנתונים ונמלא את החלל באבטחה שחברות רבות אפילו לא היו מודעות לקיומו".
בואו להיות חברים שלנו בעמוד הטלגרם - t.me/protocolil

תגיות

אבי פסח

כותב במגזין העסקים פרוטוקול. אוהב חדשות מעניינות, יוצר תוכן, בוגר תואר ראשון. אימייל פניות בנושאי האתר: avi@protocol.co.il

כתבות נוספות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
Close