שוק ההון, מסחר ומטבע חוץ

סאטקום מערכות מקבוצת יורוקום גייסה חוב בסך 35 מיליון שקל

ביקושים של פי 3 במכרז המוסדי להנפקת אג"ח סדרה ב' וכתבי אופציה סדרה 2 של סאטקום מערכות

חברת סאטקום מערכות השלימה בהצלחה את המכרז המוסדי לגיוס אגרות חוב וכתבי אופציה בהיקף של כ- 35 מיליון ש"ח כאשר החברה זכתה לביקושים של כ- 100 מיליון ש"ח. ניירות הערך הוצעו למשקיעים בדרך של מכרז על מחיר היחידה, כאשר כל יחידה כללה 1,400 אגרות חוב ו- 200 כתבי אופציה (כל כתב אופציה ניתן למימוש למניית החברה), במחיר ליחידה אשר לא פחת מ- 1,288 ש"ח.

הביקושים הגדולים הביאו לכך שהמכרז המוסדי נסגר במחיר של 1,387 ש"ח לחבילה המוצעת (מחיר לאג"ח 99 ש"ח ע.נ), 7.6% מעל מחיר המינימום. מחיר הסגירה משקף תשואה של 6% ללא שווי האופציות ו- 6.3% כולל שווי האופציות.

אג"ח סדרה ב' הינו אג"ח סטרייט, במח"מ של כ – 3.25 שנים, שקלי – לא צמוד, הנושא ריבית שנתית של 5.5%, בעל תשלום ריבית חצי שנתית במרץ וספטמבר. כתבי אופציה למניות, הינן במחיר מימוש של 200 אגורות ובתקופה לפקיעה של 4 שנים.

את ההנפקה הובילו וליו בייס חיתום ואת ההליך המשפטי בהנפקה ליוו עו"ד עמי בר לב ועו"ד מיטל הלל אברמוב.

סאטקום מערכות, הנסחרת בבורסה בת"א, עוסקת באמצעות חברות בנות במתן שירותי תקשורת בעיקר באמצעות תשתית לוויין, אולם גם באמצעות תשתית קרקעית והינה בשליטה (70%) של קבוצת יורוקום.
בואו להיות חברים שלנו בעמוד הטלגרם - t.me/protocolil

תגיות

אבי פסח

כותב במגזין העסקים פרוטוקול. אוהב חדשות מעניינות, יוצר תוכן, בוגר תואר ראשון. אימייל פניות בנושאי האתר: avi@protocol.co.il

כתבות נוספות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
Close