שוק ההון, מסחר ומטבע חוץ

טוגדר: 'גלובוס פארמה' חתמה על הסכם הפצת קנאביס רפואי בקנדה בהיקף 3 טון בשנה

הסכם הפצה נוסף לטוגדר: 'גלובוס פארמה', חברת אגרוטק בתחום הקנאביס, שתפעל תחת טוגדר הציבורית חתמה על הסכם הפצה לא מחייב עם חברה קנדית, בהיקף של 3 טון לשנה

חברת טוגדר הודיעה כי חברת הפעילות 'גלובוס פארמה' חתמה על הסכם עקרוני ולא מחייב עם חברה קנדית, המגדלת, מייצרת ומפיצה מוצרי קנאביס רפואי, להפצת מוצרי קנאביס רפואי בקנדה ובמדינות נוספות.

תקופת ההסכם היא ל-3 שנים ממועד החתימה, ללא כמות מינימום להזמנה, אולם החברה הקנדית אישרה בכתב בפני 'גלובוס' כי בכוונתה לרכוש ממנה כ-3 טון מוצר בשנה. מחיר התוצרת יעמוד על 5 דולר ארה"ב ל-1 גרם, כאשר החברה הקנדית מסרה ל'גלובוס' כי זהו מחיר השוק נכון להיום בקנדה.

לאור זאת, היקף המכירות השנתי הצפוי עומד על כ- 15 מיליון דולר ארה"ב. בנוסף לפעילותה בקנדה, הגישה החברה הקנדית לגופי הרגולציה בגרמניה בקשה לרישיון ייבוא וייצוא של מוצרי קנאביס רפואי, והיא סבורה כי תקבל אישור זה תוך מספר חודשים בודדים.

ניסים ברכה, הבעלים של 'גלובוס פארמה' והמנכ"ל העתידי של החברה הציבורית 'טוגדר', שתחזיק בבעלות מלאה על 'גלובוס' ציין: "אנו ממשיכים בפיתוח העיסקי וההסכם בקנדה מהווה מימוש האסטרטגיה העיסקית להקמת חברת אגרוטק משמעותית בתחום הקנאביס הרפואי. הסכם זה מצטרף להסכם שחתמנו לאחרונה בגרמניה כך ששני ההסכמים הינם בעלי פוטנציאל מכירות של עשרות מיליוני דולרים בשנה, בשוק הצומח במהירות ומוערך בעשרות מיליארדי דולרים בשנה.

"בכוונתנו להמשיך ולקדם הסכמים מסחריים עם חברות בינלאומיות נוספות לגידול קנאביס רפואי, הפועלות במדינות באירופה ובצפון אמריקה בעלות הסכמי ייצוא גלובליים. אנו מאמינים כי עם קבלת האישורים הדרושים בישראל, ועל רקע היערכותנו להקמת חוות ומפעל מתקדם לעיבוד תוצרת חקלאית בארץ ובגרמניה נוכל לייצר ערך רב עבור בעלי המניות שלנו."

לאחרונה חתמה גלובוס פארמה על הסכם הפצה דומה בגרמניה הכולל מכירת תוצרת בהיקף של 5 טון במחירי השוק במועד האספקה, כאשר נכון להיום מחיר גרם תוצרת בגרמניה עומד על 7 יורו.
בואו להיות חברים שלנו בעמוד הטלגרם - t.me/protocolil

תגיות

אבי פסח

כותב במגזין העסקים פרוטוקול. אוהב חדשות מעניינות, יוצר תוכן, בוגר תואר ראשון. אימייל פניות בנושאי האתר: avi@protocol.co.il

כתבות נוספות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
Close