צרכנות

התחרות בשוק הסלולר גדלה שוב: הוט מובייל משיקה מותג נקסט מובייל

חברת הוט מובייל משיקה מותג חדש בשם נקסט מובייל (NEXT Mobile) כמו שעושה זאת חברת פלאפון במטרה לבלום את הגידול של חברת הסלולר החדשה יחסית We4G.

כזכור, לפני כחודש, השיקה הוט מובייל הכל כלול גם בחו"ל עם 70 ג'יגה גלישה סלולרית בארץ וב-2 ג'יגה בחו"ל. עם זאת הדבר לא עזר לה כיוון שבחודש מאי איבדה הוט מובייל כ-11 אלף לקוחות כאשר באותו חודש, חברת We4G גייסה כ-10 אלף לקוחות חדשים וזאת בהמשך ל-13 אלף לקוחות חדשים בחודש אפריל.

היום החברה השיקה את נקסט מובייל (NEXT Mobile), המותג סלולרי שמופעל על ידי הוט מובייל והשם נקסט הוא מותג המשנה של קבוצת הוט בהמשך למותג נקסט טיוי – שירות טלוויזיה באינטרנט (סדרות וסרטים).

אז מהן החבילות של נקסט מובייל?

נקסט מובייל כוללת, נכון לרגע זה, 2 חבילות סלולר.

חבילת הסלולר הראשונה כוללת 3000 דקות, 3000 הודעות ו-50 ג'יגה גלישה סלולרית באינטרנט – וזאת במחיר של 27 ₪ לחודש למשך 24 חודשים (שנתיים) כאשר בתום המבצע, המחיר יעמוד על 69 ₪ לחודש.

בסיום נפח הגלישה, הלקוח יחוייב ב-7.9 ₪ לכל ג'גה בייט נוסף בהגבלה עד 6 GB (כלומר המקסימום הוא 47.4 ₪ עבור חריגה של 6 ג'יגה).

חבילת הסלולר השניה כוללת 3000 דקות, 3000 הודעות, 100 ג'יגה גלישה סלולרית באינטרנט וכן שירות נקסט טיוי (NEXT tv) לצפייה בסרטים ובסדרת עד 5 מכשירים – וזאת במחיר של 39 ₪ לחודש למשך 24 חודשים (שנתיים) כאשר בתום המבצע, המחיר יעמוד על 79 ₪ לחודש.

בסיום נפח הגלישה, תיחסם הגלישה ללקוח ללא אפשרות לביטול החסימה.

ב-2 חבילות הסלולר, עלות כרטיס ה-SIM הוא 30 ₪ ודמי מעבר בין תכנית באתר נקסט מובייל הוא 49 ₪. כמו כן, עבור חריגה נוספת מעל 3000 דקות או מעל 3000 הודעות היא 0.1 ₪ לכל הודעה או דקת שיחה.

למידע נוסף, ניתן להיכנס לאתר האינטרנט שלהם: nextmobile.co.il

בואו להיות חברים שלנו בערוץ הטלגרם - t.me/protocolil


תגיות

אבי פסח

כותב במגזין העסקים פרוטוקול. אוהב חדשות מעניינות, יוצר תוכן, בוגר תואר ראשון. אימייל פניות בנושאי האתר: avi@protocol.co.il

כתבות נוספות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
Close