צרכנות

דואר ישראל משיק כרטיס אשראי נטען רב מטבעי – שקל, אירו ולירה סטרלינג

כרטיס האשראי הנטען החדש של בנק הדואר מאפשר רכישה של מוצרים ושירותים ב-3 סוגי מטבעות וללא צורך להחזיק חשבון בנק, ניתן להפקיד עד 20 אלף שקל

דואר ישראל מרחיב את פעילות הכרטיסים הנטענים ללקוחות כל הבנקים ומציג לראשונה בישראל, כרטיס נטען (pre-paid) רב מטבעי אשר נטען בעד 20 אלף שקלים, בעזרתו ניתן לשלם בישראל ובאירופה – בשקלים, אירו ובליש"ט. מדובר בכרטיס נטען חדש, המצטרף לכרטיס השקלי ולכרטיס הדולרי של דואר ישראל, ללא צורך בחשבון בנק או בכרטיס אשראי. ניתן לרכוש את הכרטיס בתמורת 45 שקלים למשך 5 שנים ולהטעין אותו בכל סניפי דואר ישראל, או להזמין באתר החברה.

על פי סקר דואר ישראל – 92% מבני הנוער בגיל 14-18 קונים באינטרנט בסכום ממוצע של כ-127 שקל לקניה– מרביתם על חשבון ההורים. הבשורה להורים: בני הנוער יכולים לבצע קניות בצורה מבוקרת בארץ ומאתרים בחו"ל.

בנק הדואר הוא כיום השחקן המשמעותי ביותר בישראל בשוק הכרטיסים הנטענים, מתוך כמיליון כרטיסים נטענים בישראל, בנק הדואר שולט בכ-70% מהשוק. בכך הכרטיס החדש מצטרף לכרטיסים הנוספים של בנק הדואר, שהוא כרטיס אשראי שקלי וכרטיס אשראי דולרי.

כרטיס האשראי הנטען מתאים בעיקר עבור אלו שרוכשים מוצרים ושירותים דרך האינטרנט, נוסעים לחוץ לארץ שיכולים להשתמש בכרטיס כתחליף למזומן וקבוצה נוספת של כמיליון איש בישראל שחברות האשראי והבנקים אינם מנפיקים להם כרטיסי אשראי, כדוגמת לקוחות עם הגבלות בבנק.

דני גולדשטיין, מנכ"ל דואר ישראל אמר היום: "בתוך שלוש שנים ביצענו קפיצת מדרגה משמעותית בשיפור מגוון מדדי השירות בחברה. צמצמנו זמני המתנה, שיפרנו את איכות המיון ומסירת החבילות, הרחבנו את נקודות המסירה, העברנו פעילויות רבות לתחום הדיגיטל ואנו ממשיכים ומטפלים בשיפור השירות גם בתחומים נוספים. צעדנו כברת דרך ועברנו משלב ההבטחות לשלב ההוכחות".

שר התקשורת, ח"כ איוב קרא, אמר היום: "בנק הדואר הינו הזרוע הפיננסית של המדינה והוא הבנק של כולם. בנק הדואר נולד מתוך מטרה לשרת את כל תושבי עם ישראל ולא רק את חלק מהאוכלוסיות. בזמן שהבנקים בוחרים את לקוחותיהם וסוגרים סניפים, חברת דואר ישראל מציעה את פרישת השירותים הפיננסיים הרחבה ביותר עם 700 סניפים בכל הארץ".
בואו להיות חברים שלנו בעמוד הטלגרם - t.me/protocolil

תגיות

אבי פסח

כותב במגזין העסקים פרוטוקול. אוהב חדשות מעניינות, יוצר תוכן, בוגר תואר ראשון. אימייל פניות בנושאי האתר: avi@protocol.co.il

כתבות נוספות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
Close