צרכנות

אל על משיקה שירות אינטרנט WiFi לטסים איתה

אל על הודיעה אתמול על סיום הפיילוט והשקת שירות האינטרנט שלה (WiFi) לטסים ליעדים באירופה – כאשר חבילת הבייסיק תהיה חינם עד לאוקטובר. המערכת תותקן בשלב הראשון על 15 מטוסי אל על, כל מטוסי הדרימליינר/787 (5 מטוסים), צי מטוסי בואינג 737-900 (8 מטוסים) וכן 2 מטוסי בואינג 737-800.

שירותי ה-WiFi של אל על יינתנו על ידי חברת Viasat שהיא חברה המתמחה בתקשרות לויינית לאספקת שירותי אינטרנט במהלך טיסות. במסגרת האינטרנט של אל על, הטסים יוכלו לגלוש דרך מכשירי הסלולר שלהם, טאבלטים ואף מחשבים ניידים, כאשר ניתן יהיה להשתמש באפליקציות כדוגמת וואטסאפ, קריאת אימייל, אתר אל על, סרטונים, סרטים ואתרים נוספים שיהיו בפורטל האינטרנט.

אל על מציעה 3 חבילות גלישה במהלך הטיסה, והם:

  1. חבילת בייסיק – החבילה כוללת שימוש באפליקציות להעברת מסרים מידיים כדוגמת WhatsApp ומסנג'ר, גישה לדואר אלקטרוני, גלישה באתר אל על ואתרים נוספים בפורטל. החבילה מותאמת לגלישה מהסמארטפון ומהטאבלטים בלבד. החבילה היא ללא עלות בתקופת ההשקה*.
  2. חבילת סושיאל – כל מה שנמצא בחבילת בייסיק וכן אפשרות לצפייה בסרטונים באורך של עד 3 דקות. מחיר החבילה הוא 9.99$ או 30 נק' לנוסע המתמיד או 20 נק' למחזיקי פליי קארד.
  3. חבילת ביזנס – כל מה שנמצא בחבילת סושיאל כולל צפייה בסרטונים (ללא הגבלת אורך סרטון), האזנה למוזיקה וחיבור ל-VPN. בנוסף, ניתן יהיה לגלוש גם באמצעות המחשב הנייד. מחיר החבילה הוא 19.99$ או 60 נק' לנוסע המתמיד או 40 נק' למחזיקי פליי קארד.

* המחירים של חבילת בייסיק הם בתקופת ההשקה ועד 31.10.2018. לאחר מכן, חבילת בייסביק תעמוד על 3.99$ או 15 נקודות לחברי המועדון המתמיד או 10 נקודות למחזיקי FLY Card.

עם זאת, לא יהיה ניתן לבצע שיחות קוליות על גבי רשת ה-WiFi, כלומר לא ניתן להתקשר באמצעות האפליקציות סקייפ / וואטסאפ / מסנג'ר ואפליקציות דומות.

חשוב לציין כי המחיר הוא למקטע אחד ולמכשיר אחד. כלומר, אם אתם טסים הלוך ושוב, ותתבקשו להשתמש באותה חבילה, אתם תשלמו פעמיים. עוד כי מדובר על מכשיר אחד, ברגע שתחברו מכשיר נוסף, הוא ינתק את המכשיר הקודם מן השירות.

מתי שירות האינטרנט יהיה פעיל?

בטיסות מתל אביב, שירות ה-WiFi יהיה זמין לאחר 30 דקות מזמן ההמראה ועד להדלקת השלט להידוק חגורות לפני נחיתה. בטיסות אל תל אביב, השירות יהיה זמין לאחר ששלט הידוק החגורות כבה ועד ל-30 דקות לפני הנחיתה.

האם האינטרנט מאובטח?

אל על מציינת באתר שלה כי אבטח הגלישה באינטרנט של הנוסעים שלה חשובה לה מאוד. לכן היא נעזרת בטכנולוגיה ובספקי שירות מקובלים לאבטחת מידע. עם זאת, היא לא מבטיחה אבטחה מלאה לרבות שליחת קבצים, קישורים ואתרים לא מוכרים ועוד.

מעל 1,400 עוקבים בערוץ טלגרם: בואו להיות חברים שלנו. חפשו 'פרוטוקול' או היכנסו t.me/protocolil


תגיות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
Close