נדל"ן

ההרשמה לדיור להשכרה באשדוד נפתחה: שכר דירה עבור 4 חדרים – 3840 ₪

משרד הבינוי הודיעה על פרויקט דיור להשכרה חדש והפעם בעיר אשדוד ביחד עם חברת אזורים LIVING, מדובר על פרויקט שכירות לטווח ארוך.

אזורים Living אשדוד מציעה 28 דירות בנות 4 חדרים (ברובע ט"ז באשדוד) המיועדות להשכרה לזכאים לפי תכנית דיור להשכרה. הפרוייקט כולל 2 בניינים בני 14 קומות עם 2 מעליות ולובי טוב.

דמי השכירות החודשיים עבור דירת 4 חדרים תעמוד על 3840 ₪ (דמי שכירות פטורים ממע"מ). לפי התכנית, דמי השכירות יוצמדו למדד מרץ 2018 והמחיר יעודכן לאחר כל סוף שנת שכירות ויעלה ב-1%.

ההרשמה לתכנית החלה אמנם ב-17.6.18 והיא תסיים בתאריך 17.7.18 כולל. ויש לעשות זאת דרך אתר האינטרנט של אזורים LIVING כאן – www.living-il.co.il (אגב יש שם מסמכים שניתן לעיין בהם).

תכנית דיור להשכרה

מסלול דיור להשכרה של משרד הבינוי והשיכון מאפשר לחסרי דירה לשכור דירה ברחבי הארץ וזאת כאשר תשלום שכר הדירה מפוקח ואף זול יותר. במסגרת התכנית, היזמים בונים דירות ובניינים באזורי ביקוש יחד עם סטנדרט גבוה ומשכירים אותה לזכאי המסלול.

היזמים לא רשאים להעלות את דמי השכירות למשך 10 שנים, מלבד הצמדה למדד המחירים לצרכן וכן עלייה שנתית של 1%. יש לציין כי דמי השכירות כוללים חניה אחת וכן דמי ניהול (תשלום ועד בית).

בנוסף לכך, היזמים אינם רשאים לפנות את הדיירים ככל העולה על רוחם, כל עוד הדיירים עומדים בתנאי ההסכם. הדיירים אינם רשאים להשכיר את הדירה לצד ג'.

מי זכאי?

  1. הקצאה לפי ניקוד – זוג (כולל משפחות שבראשן עומד הורה עצמאי וזוגות העומדים להינשא בתוך שלושה חודשים) או יחיד מעל גיל 35 חסרי דירה, ששכרם הממוצע אינו עולה על כפל השכר הממוצע במשק שהוא 11,073 ₪ נכון ליולי 2017 (סכום כולל של-21,148 ₪).
  2. זכאי מחיר למשתכן – זכאים לפי המתכונת החדשה של מחיר למשתכן, כאשר תינתן עדיפות לזכאי סדרה א' ואם יישארו דירות אז לזכאי סדרה ב'. לא תינתן עדיפות לבני מקום.

מעל 1,200 עוקבים בערוץ טלגרם: בואו להיות חברים שלנו. חפשו 'פרוטוקול' או היכנסו t.me/protocolil


תגיות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
Close