כסף

רשות החדשנות וקרן קנדה-ישראל יממנו 8 פרויקטים בהיקף 15 מיליון ₪

הקרן הדו-לאומית קנדה-ישראל (CIIRDF), שמפעילה רשות החדשנות, הכריזה ביום שני (26.3) כי תאשר מימון ל-8 פרויקטים חדשניים בסכום כולל של כ-5 מיליון דולר קנדי. הפרויקטים שקיבלו מימון הם מתחומי החקלאות, רובוטיקה, תקשורת לווינים, מזון וקלינטק. (רשימה מלאה של החברות הזוכות מצ"ב מטה).

הקרן הדו-לאומית קנדה-ישראל (CIIRDF ) הוקמה ב-1994 ומאז עוסקת בחיבור בין חברות טכנולוגיה משתי המדינות ובהשתתפות במימון של פרויקטי מו"פ משותפים. בנוסף לקרן הדו-לאומית, מפעילה רשות החדשנות עוד מספר הסכמי שת"פ נוספים עם קנדה, ביניהם ההסכם עם מחוז אונטריו והסכם נוסף עם מחוז קוויבק. בנוסף מופעלות ע"י רשות החדשנות תוכנית ייעודית לוולידציה של פתרונות בריאות לקשישים בבתי חולים קנדיים וכן תוכנית חדשה בתחום התחבורה החכמה.

קנדה היא שותף חדשנות מרכזי לישראל, כשקרן קנדה-ישראל CIIRDF היא רק אחת מתוך מסגרות המימון שרשות החדשנות מפעילה עם קנדה, תוכניות שת"פ נוספות הן עם קוויבק, אונטריו ותוכניות בדיקה והרצה בתחומי בריאות ותחבורה חכמה. תקציב המו"פ הכולל של הפרוייקטים שאושרו בשנה האחרונה בין שתי המדינות עומד על 42 מיליון ש"ח.

רשימת החברות הזוכות במימון מהקרן:

  1. FFR Robotics – בתחום רובוטים לחקלאות.
  2. גילת רשתות לווינים בע"מ – בתחום תקשורת לווינים.
  3. אטלנטיום טכנולוגיות – בתחום קלינטק/מזון.
  4. קנופי מדיה בע"מ (גיאואדג') – בתחום ICT.
  5. אפקון בקרה ואוטומציה בתחום קלינטק.
  6. סי-נייצ'ר בתחום חקלאות.
  7. אינובופרו בתחום חקלאות.
  8. פלורה-פוטוניקה בתחום חקלאות.

מעל 1,100 עוקבים בערוץ טלגרם: בואו להיות חברים שלנו. חפשו 'פרוטוקול' או היכנסו t.me/protocolil


תגיות

מערכת האתר

פרוטוקול מגזין עסקים הוא פורטל חדשות כלכלה, שוק ההון, נדל"ן, דין ומשפט, כסף, ביטוח, צרכנות פיננסית, עסקים ויזמות, סטארטאפ, אנרגיה, שיווק, טכנולוגיה ועוד.

כתבות נוספות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
Close