שיווק ופרסום

אינסטגרם במחשב: כך תוכלו להעלות תמונות וסטורי ללא הורדת אפליקציה

משתמשי אינסטגרם? הידעתם שיש שיטה להעלות תמונות ואפילו סטורי לאינסטגרם דרך המחשב שלכם בבית או במשרד? טריק קטן יאפשר לכם לעשות זאת ללא צורך בשימוש של תוכנה צד שלישי וללא צורך לשלם לספקים.

אינסטגרם (Instagram) היא הרשת החברתית הגדולה בתחום שיתופי תמונות, סרטונים וסטורי (שנעתק מסנאפצ'אט). היא אמנם נרכשה על ידי חברת פייסבוק עוד בשנת 2012 תמורת 1 ביליון דולר וכיום היא ענקית בתחום השיתוף תמונות (אפילו יותר מפייסבוק). כיום אינסטגרם מאפשרת העלאת תמונות, סרטונים, סטורי ועוד כלים נוספים, אך ורק באמצעות האפליקציה בטלפונים חכמים.

טריק קטן יכול לאפשר לכם להעלות תמונות לאינסטגרם מהמחשב שלכם, כך שאם אתם אוהבים להשתמש במחשב רגיל, זה יכול להקל עליכם בצורה משמעותית. הטריק הוא נוח במיוחד אם אתם משתמשים בשירות אינסטגרם לעסקים.

איך נראה הוספת תמונה והוספת סטורי באינסטגרם מהמחשב?

כפי שאמרנו, ניתן להעלות תמונות או סטורי לאיסטגרם דרך המחשב שלכם.

הוספת תמונה לאינסטגרם מהמחשב

הוספת תמונה מתאפשרת על ידי העלאה של קובץ JPG בלבד ובגודל 1080*1080 פיקסלים. אם תעלו תמונה רחבה, היא תיחתך או שהיא תועלה בצורה מלבנית. אם תעלו תמונה ארוכה, היא תיחתך – לא ניתן להעלות תמונה ארוכה. בכל מקרה, מומלץ להעלות תמונה ריבוי עם גודל של 1080X1080 פיקסלים לכל הפחות.

האפשרות של העלאת תמונה לאיסטגרם דרך המחשב היא בצורת סרגל תחתון או עליון ויש סימן + לצורך העלאת תמונות.

הוספת סטורי לאינסטגרם מהמחשב

הוספת סטורי באינסטגרם מהמחשב מתאפשרת על ידי הוספת תמונה מסוג JPG בלבד ובגודל 1080*1920 לאורך. לא ניתן לערוך את התמונה ולא ניתן להטמיע פיצ'רים נוספים כמו הסטורי באפליקציה. האפשרות של העלאת סטורי לאיסטגרם דרך המחשב היא בצורת סרגל עליון בעמוד הראשי ויש סימן + להעלאת סטורי.

אם האפשרויות האלו לא מופיעות באתר, יש להמשיך אחר ההוראות במדריך הזה.

למידע נוסף אודות גודל תמונות ברשתות חברתיות.

1. היכנסו דרך האתר של אינסטגרם

השלב הראשון והכי בסיס שיש הוא להיכנס לאתר של אינטרנט של אינסטגרם, האתר הוא instagram.com, ולהיכנס לחשבון המשתמש שלכם עם שם משתמש וסיסמא. במידה וחשבון האינסטגרם שלכם משוייך לחשבון הפייסבוק שלכם, ואתם גם משתמשים בו באותו דפדפן, סביר להניח שיהיה לכם יותר קל להיכנס, ולא תצטרכו להזין שם משתמש וסיסמא, אלא רק ללחוץ על "כניסה דרך" + השם שלכם.

לאחר מכן, תוכלו להשתמש באתר, אך תוכלו רק לבצע מספר דברים מוגבלים, כמו גם להגיב, לעשות לייק ו/או לעקוב אחר אנשים.

2. האם יש לכם אפשרות?

בדקו האם מופיעים לכם האפשרויות של הוספת תמונה וסטורי לאינסטגרם דרך המחשב שלכם, אם אינכם רואים את האפשרויות הללו (כמו שפורסמו לעיל), סימן שאתם צריכים לבצע את השלב הבא.

3. הטריק

זהו הטריק שמפאשר לכם להעלות את התמונות וגם הסטוריז דרך המחשב שלכם בכמה פעולות פשוטות. זה תלוי מאוד באיזה דפדפן אתם משתמשים בעת הגלישה.

הפעולה הזו אמנם דורשת מכם להיכנס למצב של פיתוח, בעיקר עבור מפתחים ומעצבים באינטרנט. עשו זאת כאשר אתם נמצאים באינסטגרם (הלשונית/החלון מופעל באינסטגרם).

דפדפן גוגל כרום (Google Chrome)

על מנת להיכנס למצב פיתוח בדפדפן כרום, יש ללוחץ במקלדת על F12 או על CTRL+Shift+I בוינדוס או CMD+Shift+I במחשבי מק. החלונית כלי פיתוח שנפתחה אצלכם, למטה או בצד, יש לוודא שמצב מכשיר נייד מופעל.

כעת תוכלו לראות שאתם גולשים באינסטגרם כאילו מטלפון נייד, בדקו שאתם יכולים לראות את הסרגל של הוספת תמונה או סרגל הוספת סטורי (כפי שפורסם למעלה). אם אין, יש לבצע ריענון לעמוד או על ידי CTRL+R.

אם חלונית כלי פיתוח מפריעה לכם, תוכלו להזיז אותה לצד ימין/שמאל (לפי השפה), על ידי לחיצה על 3 נקודות בשורת החלונית, ואז בחירה.

לאחר מכן, העלו את התמונה או הסטורי והמשיכו לפי ההוראות, כולל הוספת תיאור ואישור. לבסוף לחצו על ה- X בחלונית הפיתוח. או צאו מהדפדפן והיכנסו שוב.

דפדפן פיירפוקס (Mozilla Firefox)

על מנת להיכנס למצב מכשיר נייד מופעל בדפדפן פיירפוקס, יש ללוחץ על CTRL+Shift+M, אם הגלישה באינסטרגם הפכה להיות כמו טלפון נייד, מעולה. אם לא, לחצו על CTRL+Shift+I ואז לחצו בחלונית פיתוח על סמל כמו טלפון נייד.

בשלב זה תוכלו לראות כאילו אתם גולשים בטלפון נייד. בדקו שאתם יכולים לראות את הסרגל של הוספת תמונה או סרגל הוספת סטורי (כפי שפורסם למעלה). אם אין, יש לבצע ריענון לעמוד או על ידי CTRL+R. אם עדיין לא, בחלק העליון מעל של מסגרת הדפדפן של המובייל, תהיה לכם אפשרות לבחור מכשיר נייד. לחצו עליו ואז נסו לרענן את העמוד.

אם חלונית כלי פיתוח מפריעה לכם, תוכלו להזיז אותה לצד ימין/שמאל (לפי השפה), על ידי לחיצה על הסמל ליד הסמל של הטלפון הנייד.

לאחר מכן, העלו את התמונה או הסטורי והמשיכו לפי ההוראות, כולל הוספת תיאור ואישור. לבסוף לחצו על ה- X בחלונית הפיתוח. או צאו מהדפדפן והיכנסו שוב.

דפדפן ספארי (Safari)

על מנת להיכנס למצב פיתוח בדפדפן ספארי, לחצו על CMD+פסיק. בתפריט בדפדפן בחרו בלשונית Develop > ואז User Agent > ואז Enter Responsive Design Mode ואז בחירה במכשיר נייד.

לאחר מכן, העלו את התמונה או הסטורי והמשיכו לפי ההוראות, כולל הוספת תיאור ואישור. לבסוף לחצו על ה- X בחלונית הפיתוח. או צאו מהדפדפן והיכנסו שוב.

מיקרוסופט אדג' / אקספלורר 11

יש להיכנס למצבפיתוח אם אתם משתמשים באחד מדפדפני האינטרנט של מיקרוסופט באמצעות לחיצה על F12 במקלדת. בחלונית כלי פיתוח, שעשוייה להיפתח בחלון חדש לחצו על Emulation ובחלק של Device, בחרו מכשיר נייד.

לאחר מכן, העלו את התמונה או הסטורי והמשיכו לפי ההוראות, כולל הוספת תיאור ואישור. לבסוף לחצו על ה- X בחלונית הפיתוח. או צאו מהדפדפן והיכנסו שוב.

קבלו הצעת מחיר שיווק ברשתות חברתיות בחינם


* שליחת הטופס בכפוף לתנאי השימוש ולמדיניות הפרטיות

סיכום

העלאת תמונה באינסטגרם מאפשרת למשתמשים פרטיים ולמשתמשים עסקיים, להוסיף תמונות דרך המחשב וזאת ללא צורך שימוש בטלפון סלולארי בשביל זה. כמובן שאם תרצו לערוך, להוסיף תיאור תמונה וכד', או אם תרצו לעצב את הסטורי, תצטרכו לעשות שימוש באפליקציה.

מעל 1,100 עוקבים בערוץ טלגרם: בואו להיות חברים שלנו. חפשו 'פרוטוקול' או היכנסו t.me/protocolil


תגיות

מערכת האתר

פרוטוקול מגזין עסקים הוא פורטל חדשות כלכלה, שוק ההון, נדל"ן, דין ומשפט, כסף, ביטוח, צרכנות פיננסית, עסקים ויזמות, סטארטאפ, אנרגיה, שיווק, טכנולוגיה ועוד.

כתבות נוספות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
Close