ביטוח

איילון במשא ומתן עם פסגות לרכישת תיק הביטוח שלה

חברת איילון ביטוח הודיעה במשא ומתן עם פסגות ביטוח לרכישת כלל הפעילות שלה בתחומי ביטוח החיים שלמעשה זהו תחום הפעילות היחיד של פסגות ביטוח.

חברת האם, איילון אחזקות מדווחת היום לבורסה כי חברה הבת, איילון חברה לביטוח בע"מ, הודיעה לה כי היא מנהלת משא ומתן על התקשרותה של איילון ביטוח בהסכם במסגרתו תרכוש איילון ביטוח את כל פעילותה (זכויותיה והתחייבויותיה) בתחום עסקי ביטוחי החיים של פסגות חברה לביטוח (פ.ב) בע"מ, המצויה בשליטת פסגות בית השקעות בע"מ.

איילון ביטוח הינה חברה פרטית בשליטתה של החברה, הפועלת בכל תחומי הביטוח, לרבות ביטוחי חיים, ביטוחים כלליים (עסקיים ופרט) וביטוחי בריאות.

ההתקשרות בעסקה כפופה, בין היתר, להשלמת המשא ומתן ולחתימתו של הסכם מחייב וכן לקבלת אישורים של האורגנים המוסמכים של הצדדים להתקשרות זו.

כמו כן, למועד הדוח אין וודאות ביחס לחתימה על הסכם מחייב כאמור, וכי אם וכאשר ייחתם ההסכם, תהא השלמת העסקה כפופה לתנאים מתלים שונים, אשר התקיימותם אינה תלויה רק בצדדים, ובכלל זה קבלת האישורים הנדרשים מהממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון ומהממונה על ההגבלים העסקיים.
בואו להיות חברים שלנו בעמוד הטלגרם - t.me/protocolil

תגיות

אבי פסח

כותב במגזין העסקים פרוטוקול. אוהב חדשות מעניינות, יוצר תוכן, בוגר תואר ראשון. אימייל פניות בנושאי האתר: avi@protocol.co.il

כתבות נוספות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
Close