ביטוח

300 מיליון ₪: פורסם מכרז ביטוח רכב פרטי לעובדי מדינה לשנים 2019-2020

החשב הכללי פרסם היום את מכרז ביטוח רכב פרטי לעובדי מדינה עבור השנים 2019-2020 בתקציב שנאמד בסכום של כ-300 מיליון שקל.

זהו מכרז ביטוח רכב מהגדולים במדינה שבמסגרתו מבוטחים מעל 66 אלף רכבים כאשר 28 אלף מהם בהשתתפות המדינה. הסכום דומה לשנה הקודמת כאשר ב-2018 בוטחו כמות זהה של רכבים בכ-305 מיליון שקל.

במכרז החדש נעשו מספר שינויים על מנת להוזיל את מחירי ביטוח הרכב תוך שמירה על איכות ועידוד נהיגה. כך למשל, ניתנים תמריצים להשתתפות על ידי הגדלת האטרקטיביות של המכרז, וכן הוזלת מחירי ביטוח עבור נהגים זהירים.

הביטוח לראשונה נערך לשנתיים במקום לשנה אחת תוך כדי הוספת מנגנון השומר על מחיר זהה בשנה השניה. במכרז ייבחרו מספר חברות שיציעו את עלות הביטוח הזולה ביותר לסל הרכבים שבמכרז.

כמו כן, הוסף מרכיב השירות שנועד לתמרץ את החברות לספק שירות איכותי. כלומר, יוענק ייתרון לחברות המעניקות שירות גבוה למבוטחים שלהן, וזאת על פי מדד שירות חברות הביטוח שמפרסמת רשות שוק ההון ביטוח וחיסכון.

נראה כי המכרז החדש יכול להתאים עבור 2 חברות הביטוח הדיגיטליות החדשות. כזכור, ווישור חברה לביטוח קיבלה רישיון בענפי ביטוח רכב וביטוח דירה בסוף חודש יוני. זאת כאשר חודש וחצי לפני, בתחילת מאי, קיבלה ליברה חברה לביטוח רישיון לעסוק בענפים אלו.

בואו להיות חברים שלנו בערוץ הטלגרם - t.me/protocolil


תגיות

אבי פסח

כותב במגזין העסקים פרוטוקול. אוהב חדשות מעניינות, יוצר תוכן, בוגר תואר ראשון. אימייל פניות בנושאי האתר: avi@protocol.co.il

כתבות נוספות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
Close