רכב ותחבורה

חשד: מכוני הרישוי העבירו טסט תמורת שוחד

במסגרת המאבק בעבירות בתחום מכוני הרישוי, משטרת ישראל פועלת באופן גלוי וסמוי תוך שימוש באמצעי תצפית מיוחדים כדי לאסוף ראיות נגד חשודים ומעורבים אחרים.

בחודשים האחרונים, המשטרה הפעילה סוכן סמוי מהיחידה המרכזית של אגף התנועה, במסגרת חקירה נגד מכוני רשוי באשדוד ובתל אביב, הושתלו כלי רכב עם ליקויי בטיחות חמורים שעברו את מבחני הרישוי תמורת שוחד לבוחנים במקום.

במסגרת החקירה, הבלשים של המשטרה שמו לב כי מגיעים רכבים נוספים שהגיעו למכון, ותמורת כסף מזומן שהועבר לבוחן, אותם לקוחות עברו את המבחן השנתי. אותם נהגים נעצרו ונחקרו. כמו כן, במספר הזדמנויות הגיע הסוכן אל מכוני הרישוי עם כלי רכב ותמורת שוחד לבוחנים, עבר את המבחן.

לאחר שהחקירה הפכה להיות גלויה, נעצרו 11 חשודים, מהם 5 בוחני רישוי ונוספים החשודים במעורבות בפרשה. במסגרת חיפוש שנערך, נמצא מזומן של 7800 ₪ אצל אחד הבוחנים, ובין השטרות, נמצאו גם הכספים שאותם הסוכן העביר לבוחן ככספי שוחד.

אתמול, ביום חמישי, מעצרם של 3 חשודים תושבי אשדוד, הוארך על ידי בית המשפט. בנוסף, נערך שימוע על ידי המשטרה לבעל המכון באשדוד והוצא נגדו צו סגירה מנהלי ל-14 ימים. מכון הרישוי בתל אביב נסגר עד לתאריך 10.08.2018

מעל 1,400 עוקבים בערוץ טלגרם: בואו להיות חברים שלנו. חפשו 'פרוטוקול' או היכנסו t.me/protocolil


תגיות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
Close