טכנולוגיה ודיגיטל

כמה זמן אתם גולשים בפייסבוק או באינסטגרם? כלי חדש מאפשר לנהל את הזמן שלכם

כמה זמן אתם מבזבזים ביום בפייסבוק או באינסטגרם? כנראה מרבית מכם לא יודע מה התשובה, במיוחד אם וכשאר מדובר על מספרים מדוייקים. הכלי החדש יעזור לכם לנהל את הזמן שלכם.

פייסבוק הודיעה אתמול על השקת כלי חדש שמאפשר לכם לדעת בוודאות כמה זמן אתם גולשים או מבזבזים זמן בעת שימוש באמצעות האתר או האפליקציה של 2 השירותים שלה: פייסבוק עצמה וכן אינסטגרם.

פייסבוק פיתחה את הכלים הללו בהשראת ארגונית שונים בתחום הבריאות והאקדמיה וכן בגלל מחקרים שונים שלה בעבר. בנוסף לכך שכל אחד ואחת מכם יוכל להבין כמה זמן (שעות ודקות) בכל יום שאתם נמצאים בשירותים של פייסבוק, אתם תוכלו גם לקבל הודעות כאשר תגיעו למכסת שעות כלשהי ולבטל את ההודעות המיידיות.

איך לגשת לכלים?

על מנת לגשת אל הכלים הללו, יש להיכנס לעמוד ההגדרות באתר האינטרנט או באמצעות האפליקציה (פייסבוק או אינסטגרם). אם מדובר על שירות אינסטגרם, יש לגשת להגדרה העונה לשם "הפעילות שלך" (באנגלית: Your Activity), אם מדובר על שירות פייסבוק, יש לגשת להגדרה העונה לשם "הזמן שלך בפייסבוק" (באנגלית: Your Time on Facebook).

בחלק העליון תוכלו לראות גרף לפי יום בשבוע שכולל את זמן שהייה הממוצע שלכם באפליקציה או באתר. בלחיצה על אחת העמודות, תוכלו לדעת גם מהו זמן השהייה עבור אותו יום.

בחלק התחתון, ניתן להגדיר תזכורת שתשלח לכם התראה כאשר כאשר עברתם את מכסת השעות שברצונכם להשקיע/לבזבז בעת גלישה באפליקציות אלו. בהמשך, תוכלו גם להשתיק את הודעות פוש כך שזה יגביל את כמות ההתראות שאתם מקבלים.

פייסבוק הודיעה כי הכלים החדשים מושקים בקרוב ולכן תוכלו לראות אותם בזמן הקרוב.

ובינתיים, כך זה נראה:

ניהול הזמן בפייסבוק ובאינסטגרם
ניהול הזמן בפייסבוק ובאינסטגרם

מעל 1,300 עוקבים בערוץ טלגרם: בואו להיות חברים שלנו. חפשו 'פרוטוקול' או היכנסו t.me/protocolil


תגיות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
Close