בריאות

אפליקציית תרופה TO GO: כך תמצאו תרופה ללא מרשם רפואי

מחפשים תרופה ללא מרשם רפואי? אפליקציית תרופה TO GO מספקת לצרכנים ולמטופלים מידע על תרופות שנמכרות ללא מרשם. האפליקציה הושקעה בשיתוף אגף הרוקחות במשרד הבריאות, אגף לבריאות דיגיטלית, אגף תקצוב ותמחור ומיזם ישראל דיגיטלית במשרד לשיוויון חברתי.

מדובר על מיזם ייחודי, המאפשר לקבל מידע על תרופות ללא מרשם באופן דיגיטלי החל משלב החיפוש ועד לשלב קבלת מידע כמו מרכיבים, צורת מתן התרופה, מחיר אריזה ועוד.

חיפוש באמצעות אפליקציית תרופה TO GO

באמצעות אפליקציית תרופה TO GO אפשר לחפש בקלות מידע על תרופות ללא מרשם באמצעות סקירת הברקוד של האריזה. בנוסף, ניתן לחפש תרופה לפי המצב הרפואי של מבקש התרופה. כך למשל, ניתן לבחור תסמין מתוך התסמינים המופיעים באפליקציה, והמערכת תציג תרופות מתאימות לטיפול התסמין.

בתחתית המסך מוצגים תסמינים שכיחים שאותם חיפשו גולשים שונים, המעודכנים באופן תקופתי.

קבלת מידע על תרופות

בנוסף לחיפוש תרופות לפי תסמינים, האפליקציה מציגה פרטים נוספים על התרופה. כדוגמת: המצב הרפואי לשמו מיועדת התרופה, מרכיבי התרופה, האם התרופה נמצאת בסל הבריאות, אופן שימוש בתרופה, פרטי אריזה לרבות תמונה ומספר תרופות באריזה, מחיר לאריזה וליחידה וכמובן, עלון לצרכן בעברית, אנגלית, רוסית וערבית.

חשוב לציין, כי התרופה אינה מחליפה ייעוץ מקצועי של רופא או רוקח, אך היא כן מסייעת בבחירת התרופה לפי תסמינים קלים. משרד הבריאות ממליץ לעיין בעלון הצרכן ואם אין שיפור לפנות לרופא המטפל.

קישורים:

  • להורדה מחנות Google Play למכשרי מערכת הפעלה Android.
  • להורדה מחנות App Store למכשירי מערכת הפעלה IOS.

מעל 1,400 עוקבים בערוץ טלגרם: בואו להיות חברים שלנו. חפשו 'פרוטוקול' או היכנסו t.me/protocolil


תגיות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
Close