כסף והשקעות

טוגדר פארמה תקים את חממת הקנאביס הגדולה בישראל – 20 דונם

גלובוס פארמה, שחתמה על הסכם מפורט עם חברת טוגדר ומתמחה בגידול וייצור מוצרי קנאביס רפואי בישראל, וייצוא מוצריו לשווקים בינלאומיים, הודיעה כי חתמה על הסכם עם חברת 'ימקו ידפז', להקמת מתחם חממות לגידול קנאביס רפואי. הפרויקט יחל מיידית, ויסתיים עד 6 חודשים.

המתחם יוקם בסמוך לאשקלון על פי אישור שהתקבל מהיחידה לקנאביס רפואי, בהיקף של כ- 20 דונם – הגדול ביותר בישראל, ויוכל לספק תוצרת קנאביס רפואי של כ-20 טון בשנה. במסגרת תנאי ההסכם תספק חברת ימקו ידפז מערכות השקייה וטפטוף של חברת 'נטפים', ומערכות וציוד נדרש להבטחת תנאי הגידול המיטביים ביותר עבור קנאביס רפואי, כולל חימום, צינון ודישון. עוד כחלק מההסכם תוקם גדר אבטחה שתקיף את מתחם החממות, לפי דרישות היחידה לקנאביס רפואי במשרד הבריאות.

החתימה על ההסכם מגיעה בהמשך לתגובת 'טוגדר פארמה' להמלצת ועדת הכלכלה לאחרונה לאשר ייצוא קנאביס רפואי מישראל, לפיה החברה תאיץ את פעילות הגידול שלה במטרה להציג הכנסות מייצוא הקנאביס הרפואי כבר השנה. ברשותה של החברה כבר היום הסכמי הפצה בקנדה ובגרמניה בהיקף של כ-8 טון, המייצגים הכנסות של עשרות מיליוני דולרים בשנה. נכון להיום מחיר גרם תוצרת בגרמניה עומד על 7 יורו.

ניסים ברכה, מייסד-שותף בגלובוס פארמה והמנכ"ל העתידי של טוגדר פארמה: "הקמת מתחם החממות מהווה צעד נוסף במימוש האסטרטגיה העסקית לקדם את טוגדר פארמה כחברת אגרוטק מובילה בישראל בתחום הקנאביס הרפואי. אנו ממשיכים לפעול במרץ להנחת התשתית המתקדמת לגידול קנאביס רפואי באיכות הגבוהה ביותר, העומדת בתקן המחמיר ביותר הקיים בתחום. זאת, בהמשך להודעתנו כי נאיץ את פעילות זו, מתוך ציפיה לקבלת אישור מהממשלה לייצוא קנאביס רפואי במקביל לחתימת הסכמי הפצה בטריטוריות מובילות באירופה ובצפון אמריקה.

הצוות המקצועי שלנו כולל ידע מעשי נרחב ומעמיק בגידול קנאביס רפואי, שנרכש על ידי המגדל הראשי שלנו במהלך כ-20 שנים של הקמה, ניהול ותפעול מתחמי גידול ובהפקת מוצרי קנאביס רפואי. אנו משוכנעים כי המהלכים האחרונים עליהם דיווחנו, כמו גם מהלכי הפיתוח העסקי שיבשילו בקרוב, יובילו ליצירת ערך רב לבעלי המניות של החברה."


תגיות

מערכת האתר

פרוטוקול Protocol הינו מגזין עסקים, פורטל חדשות כלכלה, שוק ההון, פיננסים, נדלן, טכנולגיה, דין ומשפט, כסף, ביטוח, צרכנות פיננסית, פנסיה, עסקים ויזמות, השקעות, סביבה, אנרגיה, שיווק, טגנולוגיה, בארץ ובעולם.

כתבות נוספות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
Close