טכנולוגיה ודיגיטל

ננו דיימנשן פותחת שרות הדפסה אונליין להדפסת תלת מימד לפי דרישה של אלקטרוניקה

שרות האונליין החדש מאפשר הדפסה בתלת מימד של אלקטרוניקה, ובכך מרחיב את הגישה למדפסת התלת מימד של החברה לאלקטרוניקה מקצועית.

חברת ננו דיימנשן העוסקת בתחום הדפסת תלת מימד לשוק האלקטרוניקה, מודיעה היום על זמינות מיידית של שרות האונליין הראשון בעולם להדפסת תלת מימד של אלקטרוניקה, המאפשר למהנדסים גישה חסרת תקדים לפיתוח אובייקטים אלקטרוניים חכמים שלא ניתן לייצר כיום בשיטות ייצור אחרות.

שרות האונליין של החברה נותן מענה לצורך באבות טיפוס אלקטרוניים פונקציונליים במגוון רחב של תעשיות, ומספק גישה עולמית מהירה למדפסת התלת מימד של החברה, לחומרים שפיתחה החברה והניסיון שצברה. שרות ההדפסה של ננו דיימנשן מאפשר לחברות להעלות קבצים, לבצע אופטימיזציה, לקבל הצעת מחיר ולהזמין מודלים מודפסים בתלת מימד, אבות טיפוס, מעגלים אלקטרוניים מודפסים וחלקים מוליכים נוספים עפ"י דרישת הלקוח.

שרות חדש זה של הדפסת תלת מימד של אלקטרוניקה מציג התרחבות נוספת של השפעתה ההולכת וגדלה של ננו דיימנשן כמובילה בתחום הדפסת תלת מימד לשוק האלקטרוניקה, המסייעת ללקוחותיה לפתור אתגרי תכנון ועיצוב ייחודיים ולקצר זמני פיתוח של מוצרים. שרות ההדפסה לפי דרישה ייצר מקור הכנסה נוסף לננו דיימנשן והינו יעיל עבור מפתחי אלקטרוניקה.

חברות ויחידים יוכלו להדפיס בתלת מימד לפי דרישה מגוון רחב של אובייקטים, עם חומר מוליך ומבודד, באמצעות שימוש במדפסת התלת מימד של ננו דיימנשן. המדפסת מאפשרת הדפסת תלת מימד של מה שמכונה על ידי ננו דיימנשן "אובייקטים מחושמלים", לרבות מכשירים פונקציונאליים כגון סנסורים, אנטנות, התקני חיבור יצוק, מעגלים אלקטרוניים, צורות גיאומטריות מוליכות, ועוד.

"אנו נרגשים לספק לשוק שרות דיגיטלי ראשון מסוגו לייצור לפי דרישה של אבות טיפוס וייצור בסדרות קטנות לתחום האלקטרוניקה," ציין עמית דרור, מנכ"ל החברה. "יכולות ה-manufacturing additive הייחודיות שלנו אפשרו לנו להיות הראשונים להציע הדפסת תלת מימד של מעגלים אלקטרוניים מקצועיים, סנסורים ואנטנות מודפסות למהנדסים תוך מספר ימים, מה שמזרז עבור לקוחותינו את זמן ההגעה לשוק ומעניק שרותים יקרי ערך לכל אורך חיי המוצר".

מעל 1,100 עוקבים בערוץ טלגרם: בואו להיות חברים שלנו. חפשו 'פרוטוקול' או היכנסו t.me/protocolil


תגיות

מערכת האתר

פרוטוקול מגזין עסקים הוא פורטל חדשות כלכלה, שוק ההון, נדל"ן, דין ומשפט, כסף, ביטוח, צרכנות פיננסית, עסקים ויזמות, סטארטאפ, אנרגיה, שיווק, טכנולוגיה ועוד.

כתבות נוספות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
Close