רכב ותחבורה

תחבורה ציבורית ביום העצמאות 2019 – עדכונים על רכבת, אוטובוסים ועוד

איך עובדים האוטובוסים והרכבות במהלך יום העצמאות? הנה כל העדכונים שאתם חייבים לדעת לגבי תחבורה ציבורית ביום העצמאות השנה. העדכונים כוללים את המידע החשוב ביותר עבורכם.

בכתבה זו נציג את לוח הזמנים הרלוונטי וכן קישורים לאתרי אינטרנט של חברות התחבורה השונות לצורך העדכונים.

מתי יום העצמאות 2019?

יום העצמאות השנה חל בתאריך ד' באייר (הוקדם) תשע"ט – יום חמישי ה-09.05.2019, החג מתחיל בשעה 20:00 בערב החג יום לפני ועד 20:00 במוצאי החג ביום העצמאות.

לוח הזמנים של תחבורה ציבורית בכתבה זו כוללים גם את יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל.

לוח זמנים של רכבת ביום העצמאות

לקראת יום הזיכרון ויום העצמאות, הרכבת פועלת במתכונת מצומצמת של שעה אחת לכל כיוון לרוב הקווים, שעתיים לכל כיוון לרכבות בודדות ויש רכבות שיופעו מספר פעמים בודדים ביום. בנוסף, יש רכבות שיתחילו ויסיימו נסיעה בתחנות אחרות. בני משפחות שכולות זכאים להנחה של 50% ממחיר הנסיעה.

למידע נוסף ועדכונים באתר:

לוח זמנים של רכבת קלה ביום העצמאות

הרכבת הקלה בירושלים (על ידי סיטיפס) פועלת במתכונת מיוחדת במהלך יום הזיכרון ויום העצמאות. הנסיעה לטקסי הזיכרון בהר הרצל יהיו ללא תשלום (חינם). בערב יום העצמאות הרכבת הקלה תפעל במשך כל הלילה.

למידע נוסף ועדכונים באתר:

לוח זמנים של אוטובוסים ביום העצמאות

גם האוטובוסים פועלים במתכונת מיוחדת במהלך יום העצמאות וגם ביום הזיכרון. מכיוון שמדובר על כמות גדולה של חברות תחבורה ציבורית מסוג אוטובוסים וכן יש מגוון של ערים בישראל – תוכלו לבחור את החברה הרצוייה לקבלת העדכונים שלהם.

למידע נוסף ועדכונים באתר:

לוח זמנים של רכבת תחתית ביום העצמאות

הרכבת התחתית / פוניקולר בחיפה (כרמלית) גם פועלת במתכונת ייעודית במהלך יום הזיכרון וכן יום העצמאות. למעשה, פועלת בכל הלילה.

למידע נוסף ועדכונים באתר:

לוח זמנים של שאטלים (הנתיב המהיר) ביום העצמאות

גם השאטלים של הנתיב המהיר פועלים במתכונת מצומצמת ביום הזיכרון וביום העצמאות. ביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל (ערב עצמאות) השאטלים עובדים עד 15:30 בלבד. ביום העצמאות השאטלים לא עובדים.

לוח זמנים של מוניות ומוניות שירות ביום העצמאות

טרם קיבלנו עדכונים לגבי לוח הזמנים של מוניות של נסיעה מיוחדת וגם מוניות שירות במהלך יום הזיכרון או יום העצמאות. הצפי כי מדובר על נסיעות כמו יום רגיל ואפשר להתעדכן גם באתר הרשות הארצית לתחבורה ציבורית.

מעל 1,200 עוקבים בערוץ טלגרם: בואו להיות חברים שלנו. חפשו 'פרוטוקול' או היכנסו t.me/protocolil


תגיות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
Close