צרכנות

אפקט We4G ממשיך: רמי לוי תקשורת משיקה חבילת סלולר ב-19.90 ₪

חודש אחרי שחברת We4G של מרתון אקספון 018 הושקה עם 2 חבילות, היום, חברת רמי לוי תקשורת (מפעיל וירטואלי חברת בת של רמי לוי) נכנסה לתחרות עם מחיר של 19.90 שקל.

חברת התקשורת של רמי לוי מציעה חבילת סלולר עם שיחות והודעות ללא הגבלה עם גלישה בסך 40 GB וזאת במחיר של 19.9 שקל לחודש למשך 12 חודשים. בתום התקופה המחיר יעודכן ל-28.90 שקל לחודש. החבילה היא בשימוש הוגן ובתנאי החבילה (למעשה לא מצאנו את התנאים של החבילות שלהם באתר למעת טיוטות לא אקטואליות). כמו כן, על מנת להצטרף, תידרשו לרכוש כרטיס סים בסך 49 שקל שזהו למעשה המחיר הגבוה ביותר בשוק.

בתוך כך, החברה התעוררה ונזכרה שיש תחרות והיא אינה יכולה לעמוד בצד והשקת התכנית החלה יום לאחר שהתכנית של גולן טלקום הסתיימה (אשר הציעה חבילת סלולר עם גלישה ללא הגבלה במחיר של 29 שקל). נראה כי התחרות במחירי הסלולר מתיישרת על הקו של 29 שקל לחודש ולכן כל מי שמשלם סכום גבוה יותר, כנראה משלם יותר מדי.

כזכור, רמי לוי תקשורת הוקמה ב-2011 לאחר כניסה לשוק של גולן טלקום והוט מובייל והייתה הראשונה להיות מפעיל וירטואלי (MVNO). החברה משתמשת בתשתית של חברת פלאפון והיא בין המפעילים הוירטואליים היחידים שנותרו בשוק.

מעל 1,100 עוקבים בערוץ טלגרם: בואו להיות חברים שלנו. חפשו 'פרוטוקול' או היכנסו t.me/protocolil


תגיות

מערכת האתר

פרוטוקול מגזין עסקים הוא פורטל חדשות כלכלה, שוק ההון, נדל"ן, דין ומשפט, כסף, ביטוח, צרכנות פיננסית, עסקים ויזמות, סטארטאפ, אנרגיה, שיווק, טכנולוגיה ועוד.

כתבות נוספות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
Close