סטארטאפ

8 סטארטאפים ישראליים ישתתפו בפסטיבל עסקי הספורט SPOBIS

לראשונה, ישתתפו 8 חברות ישראליות בפסטיבל עסקי הספורט SPOBIS בדיסלדורף שבגרמניה בין התאריכים 31-29 בינואר והנושא הוא – עתיד הספורט

גם בגרמניה, כמו במדינות רבות אחרות, לספורט ישנו מקום חשוב בתרבות ובחברה. ליגת הכדורגל הגרמנית ומועדוני ספורט כגון באיירן מינכן, לייפציג, שאלקה, דורטמונד, באייר לברקוזן ועוד הינם סמלי תרבות מובילים עם מיליוני אוהדים ועוקבים בגרמניה ובעולם כולו. אהדה זו נתמכת ומקודמת על ידי רשתות שידור מובילות כגון סקיי, יורוספורט, פרו7 ועוד.

כמו בתחומים רבים אחרים, גם העולם העסקי של הספורט הופך לדיגיטלי יותר, וקבוצות ספורט כמו גם רשתות שידור, מחפשות פתרונות מתקדמים על מנת להגיע לקהל האוהדים בכל העולם, לשפר את חוויית האוהד באצטדיון ומחוצה לה וכן לשפר את ביצועי השחקנים באימונים. החברות הישראליות, גם בתחום זה, מציעות פתרונות מעניינים לנושאים אלו.

כל מועדוני הכדורגל המובילים, כגון FC Bayern, Hertha Berlin, Borussia Dortmund, FC Schalke, ישתתפו באירוע כמו גם DFB והליגה הגרמנית, נילסן ספורט, נותני חסות למועדונים ואצטדיונים. בנוסף, השנה ישתתפו גם נציגי קבוצות ורשתות שידור ייעודיות מאיטליה, הודו, סין ועוד.

פתרונות מתחומים שיווק דיגיטלי, fan engagement, אצטדיון חכם, כרטוס ועוד

בעקבות שיתוף פעולה פורה של שתי הנציגויות המסחריות של מינהל סחר חוץ במשרד הכלכלה והתעשייה בגרמניה, היושבות במינכן ובברלין ומכון היצוא, עם מארגני הכנס, ישתתפו החברות הישראליות" Applicaster, Konnecto, LiveU, Playermaker, Track160, Texel, Wibbitz, WSC Sports, באירועי הכנס, יציגו את הטכנולוגיות שלהן על במת האירוע, יקיימו פגישות באיזור VIP ייעודי וייפגשו עם השחקנים המובילים מהתחום. כבר היום, טרם האירוע, השתתפות החברות הישראליות מעוררת עניין רב בקרב הארגונים הגרמנים ואנו צופים שהאירוע יביא לעסקאות ממשיות.

שר הכלכלה והתעשייה, אלי כהן: "העניין הגובר בפתרונות ישראלים במועדוני ספורט ובליגות המובילות בעולם מראה שוב את החוזקה והגיוון של החברות הישראליות ואת המוניטין הישראלי. הנציגים הכלכליים שלנו בעולם פועלים עם גורמים שונים מתחומי הספורט על מנת להציג בפניהם את היכולות הישראליות ולסייע בהטמעת פתרונות חדשניים באצטדיונים, בקבוצות הספורט, מותגים ושידורי הספורט, המגיעים לכל אוהד ספורט".

מנכ"ל מכון היצוא, גדי אריאלי: "החברות הישראליות ידועות בחדשנותן ומצליחות לפתח מגוון רחב של טכנולוגיות הנותנות מענה לעולם הספורט. חווית הספורט ממשיכה להשתנות בצורה משמעותית וכל הגורמים, החל מקהל האוהדים ועד הקבוצות, הגופים המארגנים וחברות השידור מחפשים את הפלטפורמות החדשניות לשידור וצפייה בתוכן, למדידת ביצועי הספורטאים, בדיקת סטטיסטיקות ועוד.

זו הפעם הראשונה שמכון היצוא לוקח חלק ב SPOBIS בהשתתפות 8 חברות ישראליות , במסגרתה נייצר עבורן הזדמנויות עסקיות וחשיפה רחבה בקרב גורמי מפתח בחברות ספורט אירופאיות גדולות. NFL ו- BAYREN MUNICH הן רק חלק מענקיות הספורט שמצפות לפגוש את החברות הישראליות ואני סמוך ובטוח כי ההתעניינות הגוברת תימשך".

יפעת ענבר, ראש הנציגות הכלכלית של משרד הכלכלה והתעשייה במינכן: "בשנה האחרונה, קיימנו מספר פעילויות אשר באו לחבר בין מועדוני ספורט ורשתות שידור גרמניות וחברות טכנולוגיות ישראליות: משלחת של 10 חברות ישראליות הגיעה להציג פתרונות טכנולוגיים בפני מועדון הכדורגל של באיירן והאצטדיון, ערוצי שידור ייעודיים כגון יורוספורט וסקיי כמו גם יצרני מותגים כגון אדידס ועוד.

בעקבות העניין בתחום, מועדוני ספורט גרמנים (כגון לברקוזן, שאלקה, דורטמונד) הגיעו לבקר בישראל ליומיים של היכרות עם טכנולוגיות ישראליות שאורגנו עם מכון הייצוא וכעת אנו מארגנים את השתתפותה חברות בכנס SPOBIS בדיסלדורף. מפגשים אלה הביאו לשיתופי פעולה בין חברות ישראליות וגופים גרמנים וכמובן מעוררים את התיאבון והעניין הרב של שני הצדדים להמשיך ולשתף פעולה".
בואו להיות חברים שלנו בעמוד הטלגרם - t.me/protocolil

תגיות

אבי פסח

כותב במגזין העסקים פרוטוקול. אוהב חדשות מעניינות, יוצר תוכן, בוגר תואר ראשון. אימייל פניות בנושאי האתר: avi@protocol.co.il

כתבות נוספות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
Close