טכנולוגיה ודיגיטל

וואטסאפ מנסה להילחם בטלגרם: משיקה תכונות חדשות לקבוצות

וואטסאפ (WhatsApp) הודיעה על השקת תכונות חדשות לקבוצות וואטסאפ המאפשרים למשתתפי קבוצות ולמנהלי קבוצות כלים חדשים. ההודעה מגיעה לאחר הזנחה משמעותית של קבוצות וואסטאפ וגם כיוון שטלגרם מציעה כלים ותכונות חשובות נוחות יותר.

קבוצות הן דבר מעולה, במיוחד אם מדובר על כלים דיגיטליים כגון פייסבוק, וואטסאפ, טלגרם וכדומה. קבוצות מאפשרות להיות מחוברים יותר למשפחה, לנהל שיחה עם חברים היקרים עבורכם, לעזור אחד לשני אם אתם סטודנטים. קבוצות גם מאפשרות לקהל מסויים של אנשים לעקוב אחר נושאים ומידע חשוב, כדוגמת חדשות בעיר המגורים שלכם, יצירת קשרים ונטוורקינג ועוד.

אז מה חדש בוואטסאפ?

הנה כמה תכונות וכלים חדשים בקבוצות WhatsApp:

תיאור קבוצה

מעתה, ניתן להוסיף תיאור לקבוצה שלכם, התיאור יכול לכלול את המטרות לשמה הקבוצה קיימת, מה נושא הקבוצה וחוקים מה מותר ומה אסור לעשות בקבוצה. משתתף חדש שמצטרף לקבוצה יראה את התיאור בראש הצ'אט.

כלי שליטה למנהלים

קבוצות וואטסאפ סובלות מבעיה גדולה והיא שמשתמשים יכולים להצטרף לקבוצה ולשנות את התמונה או הכותרת של הקבוצה. לא ברור למה מלכתחילה זה קרה, אך כעת זה הסוף.

מעתה, מנהלים יכולים לקבוע ולהגביל מי יכול לשנות את שם הקבוצה, תמונת הפרופיל שלה או תיאור הקבוצה.

הרשאות ניהול

מנהלים יכולים כעת לבטל הרשאות ניהול של משתתפים אחרים בקבוצה. בנוסף, לא יהיה ניתן יותר להסיר את מי שיצר את הקבוצה.

חיפוש משתתפים

כעת ניתן לחפש משתמש כלשהו בקבוצה על ידי כניסה אל אודות הקבוצה והזנת השם של אתו משתמש.

עדכונים

כאשר אתם מחוץ לשיחת וואטסאפ קבוצתית, אתם יכולים לקבל במהירות הודעות שמזכירות את השם שלכם מגיבות להודעה שלכם וזאת על ידי לחיצה על הכפתור @ שמופיע בפינה השמאלית למטה באפליקציה.

יציאה מהקבוצה

עד כה אם מנהל הסיר אתכם מהקבוצה, לא יכולתם לחזור להשתתף בקבוצה שוב. מעתה, אם החלטתם לעזוב קבוצה, לא תוכלו להצטרף שוב לקבוצה וזאת מטעמי "הגנה" שוואטסאפ החליטה.

כל העדכונים יהיו זמינים החל מהיום.

עוד בנושא:

מעל 1,200 עוקבים בערוץ טלגרם: בואו להיות חברים שלנו. חפשו 'פרוטוקול' או היכנסו t.me/protocolil


תגיות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
Close